Muzycznie Uzależnieni

11.10.2014

Dzisiaj będzie zupełnie nieksiążkowo, ale totalnie muzycznie.

Chciałabym Was zaprosić do bliższego przyjrzenia się projektowi, którego autorem jest ktoś bardzo mi bliski. Myślę, że on sam najlepiej opowie Wam o swojej stronie.


"Strona Muzycznie Uzależnieni jest całkowicie poświęcona uniwersalnemu językowi jakim posługuje się cały świat – muzyce. Dzielę się tu nie tylko nowinkami ze świata otaczających nas dźwięków, ale także doświadczeniem, które nabyłem przez 13 lat pracy jako DJ. Świat muzyki jest praktycznie nieograniczony, ale każdy z nas może go dostosować do swoich potrzeb. Dzięki temu strona ta poza recenzjami najnowszych (wybranych przeze mnie) albumów i wspomnieniami związanymi z muzyką przedstawia moją osobowość… Osobowość, która spośród mnóstwa płyt wybiera te wyjątkowe, jej najbliższe i stara się nimi dzielić z wami – czytelnikami.

Muzycznie Uzależnieni skrywa wiele tajemnic i ciekawostek zawartych w dziale „Nie Tak Dawno Temu W Muzyce”, który jest powrotem do przeszłości wywołującym miłe wspomnienia i przemyślenia przyspieszające bicie serca. Prezentuję tu singlowe przeboje, które są bardzo znane (przez niektórych może zapomniane) jakie na stałe odcisnęły piętno w dziedzinie muzyki całego świata. Jest to część nie tylko odkrywająca tajemnice, ale dla mnie bardzo osobista i w jakiś sposób magiczna, usypana bogactwem wspomnień, które są dla każdego z nas bardzo ważne, bo z nimi się utożsamiamy. Swoją drogą czy to nie dziwne, że w tych wyjątkowych momentach naszego życia zawsze towarzyszymy na jakiś „kawałek”, z którym później ten jeden jedyny moment kojarzymy? Wiem, że jest wiele wyjątkowych przebojów, jakie zasługują na uwagę i wyróżnienie. Niestety wiem też, że nie będę w stanie opisać ich wszystkich, choćbym tego bardzo chciał.

Moja strona zawiera także dwie bardzo rozbudowane biografie Roda Stewarta i Dido – artystów, dzięki którym namiętność do tego co robię, o czym piszę kształtowała się od samego początku i kształtuje po dziś dzień. Dlatego serdecznie zachęcam do odwiedzania tego, co stworzone zostało z pasji i dla pasji, bo Muzycznie Uzależnieni to Ja – osobisty pamiętnik pisany między wierszami o mojej osobie, ukazujący moją osobowość, duszę kierującą się takimi, a nie innymi wyborami. Na stronie tej z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – jeśli nie poprzez płytowe nowości, to z pewnością dzięki wehikułowi czasu, zabierającego do miejsc, które przywołują tyle wspomnień, dają tak wiele radości i zapewniają świetną zabawę w gronie utworów których brzmienie muzycznie uzależnia i nie sposób przejść obok nich obojętnie.

Mam na imię Michał, mam 25 lat, jestem politologiem i początkującym redaktorem. Wydaję mnóstwo pieniędzy na nowości płytowe i biografie artystów – jestem Uzależniony Muzycznie i nie potrafię się od tego uwolnić. Dlatego zachęcam abyście nie dali się zwariować i dali się uzależnić, dołączając do grona Muzycznie Uzależnionych, a wówczas ja będę bardzo szczęśliwy mogąc dzielić swoją nieco zwariowaną pasję."

W praktyce nie ma lekko - w domu musi się znaleźć miejsce nie tylko na całą górę książek, ale i na chyba jeszcze większą kolekcję płyt :).

Jeżeli muzyka jest Wam bliska - zachęcam do zajrzenia na Muzycznie Uzależnieni i zagoszczenia  na dłużej.

Zobacz również

10 komentarze

 1. Super, że ludzie dzielą się tak chętnie swoimi pasjami i tworzą takie projekty:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie dzielenie się swoją pasją to świetny pomysł i oczywiście dużo radości z prezentowania tego, co nam w duszy gra :)

   Usuń
 2. Świetna inicjatywa. Chętnie zajrzę na tę stronę i być może zagoszczę na dłużej?

  OdpowiedzUsuń
 3. Muzyka odgrywa ogromną rolę w moim życiu. Jest czymś na kształt podstawy. Już zaglądam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mzyka, podobnie zresztą jak książki, potrafi niesamowicie działać na człowieka :)

   Usuń
 4. Byłam, widziałam, zaobserwowałam ;) Fajna inicjatywa, a muzyka taka jak lubię, a nie jakie ś nowoczesne pseudo-kity...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się :) A znajdą tam coś dla siebie zarówno Ci lubiący być na bieżąco z muzycznymi nowościami, jak i Ci lepiej odnajdujący się w mniej lub bardziej dawnych przebojach :)

   Usuń
 5. Zaraz zajrzę na tę stronę. Zaciekawiłaś mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy projekt, coś dla mnie. :P

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do dyskusji i dziękuję za każde pozostawione słowo :)

Polub K-czyta na Facebooku

Obserwatorzy