O mnie/kontakt

Nigdy nie lubiłam o sobie mówić, a i napisanie kilku słów na swój temat nie jest zadaniem łatwym. Czytać lubiłam za to od zawsze i chociaż wiele innych rzeczy na przestrzeni lat się w moim życiu zmieniło - miłość do książek pozostała niezmienna. 

K-czyta to blog książkowy, który powstał z potrzeby uporządkowania myśli po lekturze i dzielenia się z innymi pasją czytania. Nad samym jego założeniem zastanawiałam się bardzo długo, ale dziś cieszę się, że mam swoje miejsce w sieci, w którym mogę wyrazić opinie o poznanych książkach i przeżytych emocjach. Te ostatnie niejednokrotnie trudno zamknąć w słowach, ale nie przestaję próbować.

W literaturze lubię różnorodność - staram się nie zamykać na konkretne gatunki. Liczy się to, czy dana książka cokolwiek wnosi do mojego życia i nie pozostawia mnie obojętną. Być targana emocjami przy poruszających powieściach obyczajowych, próbować swoich detektywistycznych umiejętności w trakcie czytania kryminałów czy odkrywać świat na nowo w książkach opartych na faktach - to tylko wycinek z przeżyć, które cenię.


Zachęcam do kontaktu :)

k-czyta@wp.pl

            

Jestem również autorką strony Promocjeksiazkowe.pl, gdzie znajdziecie dużo okazji do kupienia książek w niższych cenach :)

Od czasu do czasu tworzę także kartki, pudełka, zakładki, notesy i inne papierowe rzeczy.

 K-art

Polub K-czyta na Facebooku

Obserwatorzy