Krótkie podsumowanie września

1.10.2025



Ostatnio, gdy siadam do podsumowań miesiąca mam w głowie takie pytanie: Hej! Co właściwie działo się w ostatnich 30. dniach? I nawet jeśli banałem będzie powiedzieć, że czas jakoś szybko leci, niedawno było lato, a już mamy jesień, to do września jakoś mi to pasuje :)

We wrześniu przeczytałam/przesłuchałam 5 książek:

📖 Elizabeth Jane Howard - Lata goryczy
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤍🤍

📖 Josh Malerman - Coś się dzieje w naszym domu
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤍

📖 Anna Bailey - Tamte dzikie dni
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤍🤍

📖 Emily Henry - Book Lovers
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤍🤍🤍

🎧 Alicja Sinicka - Podopieczna
❤️❤️❤️❤️❤️🤍🤍🤍🤍🤍

Lata goryczy i Tamte dzikie dni przeczytane w ramach współpracy reklamowej z Wydawnictwem Albatros.

~~*~~

A z ciekawostek innych niż książkowe -  wiecie ile piesków można spotkać na 5-kilometrowym spacerze? Szesnaście. Liczyłam :) A ten spacer, tak swoją drogą, to była pierwsza rzecz, którą zapisałam w swoim pozytywniku od ponad dwóch miesięcy. Jakoś nie miałam ostatnio do niego serca.



Do wrześniowych wydarzeń zaliczam też solidne ponad tygodniowe przeziębienie (apsik!), a także - to już przyjemniejsze -  koncert Sanah w Warszawie (było super).

A jak Wam minął wrzesień? Co porabialiście, co czytaliście? :)

Zobacz również

0 komentarze

Zapraszam do dyskusji i dziękuję za każde pozostawione słowo :)

Polub K-czyta na Facebooku

Obserwatorzy